Movies
Ratings
166
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 2.5
The UnforgivenRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 2.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 2.5
I Am LoveRated ★ 3.0
No RegretRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
MossRated ★ 2.5