Movies
Ratings
179
GhostbustersRated ★ 2.5
The TownRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0