Series
Ratings
133
Hotel ConciergeRated ★ 3.5
Transit GirlsRated ★ 3.5- 임상범죄학자 히무라 히데오의 추리Rated ★ 4.0
- 괴도 야마네코Rated ★ 3.5
Library Wars: Book Of MemoriesRated ★ 4.5- White LabRated ★ 3.0
- 전업 주부 탐정 ~ 나는 그림자Rated ★ 2.0
Akko's LunchesRated ★ 4.5- SP: Special Kakumei ZenjitsuRated ★ 5.0
- SP: Special Encore Tokubetsu-henRated ★ 5.0
- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 4.0
Antiquarian Bookshop Biblia's Case FilesRated ★ 5.0
The Fortune Telling Shop, OnmyoyaRated ★ 3.5- Neko ZamuraiRated ★ 2.5
Strawberry Night: After the Invisible RainRated ★ 4.0- WATER BOYS2Rated ★ 3.5
- 명탐정의 규칙Rated ★ 3.0
- 일본인이 모르는 일본어Rated ★ 3.5
The One Pound GospelRated ★ 3.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 3.0