Movies
Ratings
109
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
Modern TimesRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
SecretRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0