Titles you rated
You're My PetRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 1.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Lily FeverRated ★ 3.0
Idle MermaidRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 3.0