Movies
Ratings
1339
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.5
Swing KidsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 1.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Across the UniverseRated ★ 4.0
The Emoji MovieRated ★ 3.5
Toy Story That Time ForgotRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0