Titles you rated
American SniperRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.0
The World of KanakoRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 2.5
About a BoyRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.5