Titles you rated
A Monster CallsRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Personal ShopperRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 4.5
GintamaRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Files of Young Kindaichi: Legend of the Shanghai MermaidRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5