Movies
Ratings
313
La La LandRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
In the Name of the FatherRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 2.0
Like a VirginRated ★ 3.5
My DictatorRated ★ 3.0
Set Me FreeRated ★ 4.5
DisconnectRated ★ 3.5