Titles you rated
Bridal MaskRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0