Titles you rated
Inside MenRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0