Titles you rated
LucyRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.0
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 3.5
Rock of AgesRated ★ 1.0
The In-LawsRated ★ 1.5
AbductionRated ★ 3.0
Little FockersRated ★ 2.5
American WeddingRated ★ 3.5
New in TownRated ★ 3.5
Seven Years in TibetRated ★ 4.5
The PurgeRated ★ 0.5
The Last ExorcismRated ★ 1.0
SpringtimeRated ★ 3.5
Mr. GoRated ★ 0.5
Miss PotterRated ★ 4.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.0