Titles you rated
The AccountantRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
CargoRated ★ 4.0
CargoRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
Shin GodzillaRated ★ 3.0
The JacketRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0