Movies
Ratings
162
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.5- Doraemon: New Nobita's Great Demon - Peko and the Exploration Party of FiveRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Righteous ThiefRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Juvenile OffenderRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5