Series
Ratings
102
Save The Last Dance for MeRated ★ 3.5- You and IRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.0
TomatoRated ★ 3.0- Star in My HeartRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 2.0
Shoot for the StarsRated ★ 2.5
PianoRated ★ 4.0
City HallRated ★ 3.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0
Romance TownRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0