Movies
Ratings
41
CloserRated ★ 4.0
It BoyRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5