Movies
Ratings
92
Escape RoomRated ★ 3.5
The Tinder SwindlerRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 2.5
Door LockRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
I Am MotherRated ★ 4.5
The Lego MovieRated ★ 2.0
Code 8Rated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 2.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0