Series
Ratings
39
The 100Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
RatchedRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
LIFERated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0