Series
Ratings
17
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0