Movies
Ratings
202
SpellboundRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0