Movies
Ratings
597
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Sky HighRated ★ 3.5
Tarzan IIRated ★ 3.5
Tarzan & JaneRated ★ 3.5
The Return of JafarRated ★ 3.5
Chicken LittleRated ★ 3.5
Lady and the Tramp II: Scamp's AdventureRated ★ 3.5
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 4.0
102 DalmatiansRated ★ 3.5
Mulan IIRated ★ 3.5
Herbie Fully LoadedRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.5
FlubberRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Return to OzRated ★ 3.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.0