Series
Ratings
28
SeventeenRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Miss in KissRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 2.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 5기Rated ★ 3.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.0
- 원피스 3기Rated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 2.5