Titles you rated
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
Pure in HeartRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5