Titles you rated
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0