Movies
Ratings
219
577 ProjectRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5