Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 3.5
AngelRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 5.0
BrooklynRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
GoldRated ★ 4.0
The Light Between OceansRated ★ 3.5