Movies
Ratings
88
Toy Story 3Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5