Titles you rated
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
GothamRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0