Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Altered CarbonRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 5.0
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
InsatiableRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The OrderRated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.5
The 100Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 3.5