Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
CrocodileRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
Night in ParadiseRated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Dead Man WalkingRated ★ 4.5