Series
Ratings
27
Reacher Season 1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.5