Movies
Ratings
533
Saw IIIRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
Hot Tub Time MachineRated ★ 4.0
Bad TeacherRated ★ 1.5