Series
Ratings
196
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
The Greatest MarriageRated ★ 2.5- With You Season 2: The Greatest LoveRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 5.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 5.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 4.0