Movies
Ratings
53
Panda! Go Panda!Rated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5