Series
Ratings
42- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0- Daughters of a Rich FamilyRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 4.5