Movies
Ratings
105
Don't BreatheRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0