Titles you rated
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
RevengeRated ★ 3.0
RevengeRated ★ 3.5
RevengeRated ★ 3.5
RevengeRated ★ 4.0
SupergirlRated ★ 2.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Free!Rated ★ 5.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0