Titles you rated
Iron ManRated ★ 2.5
FluRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.5