Movies
Ratings
53
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 2.0
HauntersRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
QuickRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5