Movies
Ratings
166
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0