Titles you rated
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
- 60 Days, Designated SurvivorRated ★ 2.5
- Breaking BadRated ★ 4.5
- The Office Season 1Rated ★ 3.0
- UnnaturalRated ★ 3.5
- Stranger ThingsRated ★ 5.0
- Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
- Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
- HawkeyeRated ★ 2.0
- Loki Season 1Rated ★ 4.0
- The MandalorianRated ★ 4.5
- The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
- WandaVisionRated ★ 4.5
- The MandalorianRated ★ 4.0
- ChernobylRated ★ 4.5
- SignalRated ★ 4.0
- Flower of EvilRated ★ 4.0
- D.P.Rated ★ 4.5