Movies
Ratings
15
The ThievesRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 5.0
A MillionRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0