Titles you rated
TwentyRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 1.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
Moby DickRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 2.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 0.5
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0