Movies
Ratings
1003
BargainRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
MinariRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.5
The MauritanianRated ★ 3.5
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 4.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5
Portrait of a BeautyRated ★ 2.5
Yes ManRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 2.0
FuryRated ★ 2.0
Furious 7Rated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
The Drug KingRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 2.0