Titles you rated
The Book of SolutionsRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Console WarsRated ★ 5.0
Whale RiderRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
HellboyRated ★ 5.0
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
True NorthRated ★ 4.0
Love Will Tear Us ApartRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
AnnetteRated ★ 5.0
Fallen AngelsRated ★ 5.0
MaborosiRated ★ 4.5
GaslightRated ★ 5.0
PiRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Peggy Guggenheim: Art AddictRated ★ 5.0
Where the Wild Things AreRated ★ 5.0
DoloresRated ★ 5.0