Movies
Ratings
727
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The LighthouseRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 4.0
The First OmenRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Road MovieRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 4.0
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 3.5
Fate/Grand Order Final Singularity - Grand Temple of Time: SolomonRated ★ 3.5
Fate/Grand Order THE MOVIE Divine Realm of the Round Table: Camelot Paladin; AgateramRated ★ 3.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 5.0
Mothers' InstinctRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Helter SkelterRated ★ 4.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 2.5