Titles you rated
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Q-ForceRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 3.5
Ossan's LoveRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Goblin SlayerRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0