Titles you rated
Queen MantisRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
1899Rated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.0
La PalmaRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.5