Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.0
BargainRated ★ 2.0
HuntRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 1.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5