Movies
Ratings
1085
Good NewsRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 1.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5